Блог

Замовити кейтерінг на День народження?

День народження - це один із найважливіших днів у житті кожної людини. Це день, коли ми хочемо, щоб все було ідеально, і щоб гості відчували себе комфортно і затишно. Одним із найважливіших елементів успішного свята є їжа. Кейтеринг - це послуга, яка дозволяє забезпечити запити гостей без зайвих хлопот та стресу.

Кейтеринг на Хелловін

Хелловін — час страшних розваг та незабутніх вражень. Якщо ви плануєте вечірку на честь Хеллоуїна, то чому б не зробити її ще більш особливою, найнявши кейтеринг? Смачна їжа та напої допоможуть створити настрій для справді незабутньої події. Ось чому кейтеринг - ідеальний вибір для вечірки на честь Хеллоуїна.

Кейтеринг у полі

Кейтеринг у полях відноситься до практики надання їжі та напоїв гостям на заходах на відкритому повітрі, таких як весілля, корпоративні заходи або фестивалі. Зі зростанням популярності святкувань на відкритому повітрі кейтеринг у полях став галуззю, що швидко розвивається, пропонуючи гостям унікальні і незабутні враження.

Пейнтбол та наступний банкет від кейтерингу на природі

Побудова успішного бізнесу неможлива без сильної команди, всі учасники якої працюють спільно для досягнення спільної мети. Однією лише постановки завдань та контролю за їх виконанням для створення команди недостатньо. Ефективною вона буде лише за наявності сильної мотивації, що формується позаробочими заходами. Один із найуспішніших методів тимбілдингу для невеликих та середніх компаній – пейнтбол у поєднанні із спільним застіллям. Організувати смачне частування для корпоративних заходів на природі допоможе кейтерингова компанія   OK Catering.

Доставка їжі в боксах що, де, коли?

Їжа в коробці - новий формат, що підходить для фуршетів (весільних, ювілеїв), виносних святкувань, корпоративів. Доставка проводиться безпосередньо в офіс або на адресу Замовника.

Тепер не потрібно витрачати час на готування та відвідування магазину. Поставляється їжа в боксах, красиво та акуратно упакована у спеціальних коробках. Вибирають як готові набори канапе, так і порційні салати, шашлички, брускетти, бутерброди, бургери, м'ясну (сирну) нарізку, набори делікатесів.

Кейтеринг на масляну

Замовте виїзний кейтеринг через фірму OK Catering. Організуємо веселе святкування Масляної з традиційними частуваннями та розважальною програмою. Надамо індивідуальний варіант обслуговування, адаптований до потреб компанії. Маємо багаторічний досвід співпраці із представниками корпоративного сектору.
Професійна організація масляниці дозволить вирішити всі питання і розібратися з тонкощами фуршету. Компетентні фахівці проведуть індивідуальне обслуговування на найвищому рівні, залишаючи у запрошених гостей приємні теплі спогади.

Замовити фуршет в офіс чи зробити все самому?

Кейтерингова компанія OK Catering допомагає з підготовкою урочистостей будь-якої складності та формату. Ви можете замовити виїзний фуршет для сім'ї, друзів або колег.

Барбекю на природі: переваги роботи з кейтерингом/професіоналами

Відмінний варіант провести святковий чи корпоративний захід – виїзний кейтеринг барбекю. Запрошені на смачний фуршет чи банкет зможуть поспілкуватися у неформальній обстановці та насолодитися смачними стравами. Компанія OK Catering надає послуги кейтерингу барбекю в Києві. Допоможемо грамотно організовувати урочистість будь-якого формату. Виконаємо комплексне обслуговування кейтерингу на природі. Складемо професійне меню для барбекю. Підготуємо та доставимо необхідне для свята обладнання. Клієнти отримають надзвичайний відпочинок без турбот та переживань з організаційних питань.

Організація кава-брейків на конференціях

Грамотна організація кава-брейків потрібна під час проведення семінарів, тренінгів, ділових форумів та інших корпоративних заходів. Гарне обслуговування та смачний фуршет дозволять учасникам комфортно провести виїзні переговори. Презентації, виступи, ділове спілкування пройдуть успішно. Гості насолодяться авторськими закусками та напоями.

Як і де відзначити дитячий день народження

Для малюка день народження видається найважливішим святом року. Справді, тільки в іменини всю увагу приділено одній людині. Щоб не розчарувати дитину, батьки мають приділити максимум уваги підготовці дитячого свята. Адже маленькі гості набагато вимогливіші, ніж дорослі.