Доставка і оплата 

Після отримання замовлення ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей доставки та оплати. Замовлення рахуєтся прийнятим у роботу ТІЛЬКИ після телефонного звонка та усного підтвердження нашим менеджером.
Замовлення на доставку приймаються за 24 години до запланованого часу доставки. 
Корпоративні та інші великі замовлення на суму понад 8000 гривень приймаються мінімум за 2 дні до запланованої дати доставки.
Мінімальне замовлення - 4000 грн.

Безкоштовна доставка по м Київ. Вартість доставки по Київській області обговорюється індивідуально.

 

Ви можете вибрати зручний варіант роботи з OK catering:

1. Доставка їжі. Без сервіровки. Фуршетні закуски доставляємо в фірмових боксах. У комплекті є все необхідне для фуршету: сіль / перець, серветки, зубочистки. За запитом можлива доставка одноразових тарілок з крафтового паперу, приладів, стаканчиків та ін.
Якщо Ви самостійно вирішили сформувати бокси, враховуйте кількість мінімального замовлення одного виду закусок 10-20 шт. Бургери, сендвічі та киши - від 12 шт. Салати - від 6 шт.

2. Кейтеринг. З сервіровкою і, якщо необхідно, з обслуговуванням. Організація в офісі (будинку) фуршетів, кава-брейків, ланчів. Привеземо необхідні меблі, посуд, текстиль, декор. Фуршет або банкет обслуговують офіціанти (на вимогу). Зробіть вибір самостійно або залиште Заявку на сайті чи по телефону і Ви отримаєте кращу пропозицію під ваш бюджет.

                                                                                                          Ви і Ваші гості неодмінно залишитеся задоволені !!!

                                                                                                                      ОК кейтеринг - з нами все буде ОК!