Весільний кейтеринг - правильний вибір для ідеального весілля!

Щаслива зустріч, назавжди змінила ваше життя, вже сталася. Ви знайшли один одного, любов переповнює серця, не хочеться розлучатися ні на хвилину. Ви молоді, амбітні, нескінченно щасливі і готові до головної події в житті! І ось тут головне не помилитися.

Перше правило початку спільного життя - всі передвесільні клопоти повинні приносити тільки позитивні емоції. Так, це своєрідний квест, але він може бути цікавим, з головним призом - вашим ідеальним весіллям!

Ви будете господарями і героями цього дня. Чудові фото, романтичне відео, біле плаття, елегантний костюм, лімузин, вечірній салют і сльози радості.
А що ще запам'ятається вимогливим гостям? Безсумнівно, смак весільних страв.

Весільний стіл повинен бути бездоганним. Це, мабуть, єдиний пункт у списку весільних заходів, на якому не можна економити. Перед Вами не повинен стояти вибір - хороший банкетний зал або якісна кухня. Все повинно бути на висоті: як зовнішня картинка, так і сама кухня! 

Свадебный кейтеринг

Весільний кейтеринг в Києві

Ви стаєте абсолютно вільні у виборі місця проведення весілля. Банкетний зал або зелена галявина, власний будинок або орендований особняк, драйвовий пікнік з байкерами або костюмована вечірка в стилізованому замку, яхта або просто улюблена дача. А питання з організацією харчування надайте фахівцям і замовте кейтеринг на весілля.

Весільний кейтеринг в Києві - це ресторанний сервіс повного циклу з виїздом на місце проведення торжества.

Не потрібно витрачати нерви, сперечатися про те, яку кухню вибрати, щоб догодити гостям, вибираючи ресторан, досить просто замовити кейтерінг на весілля. Високоякісне ресторанне обслуговування з сервісом від А до Я їде до Вас.

Сервіровані столи, посуд, меню будь-якої кухні світу. Напої і десерти, закуски і гарячі страви, обслуговування нон-стоп професійними офіціантами весільного кейтерингу. І все це там, де добре Вам і Вашим гостям, в тому місці, де повинно пройти Ваше ідеальне весілля.

Прикраса залу або площадки, весільна атрибутика і сервіровка, затишні альтанки і вишукані меблі - все це в руках організаторів весільного кейтерингу в Києві.

Трохи історії: батьківщиною весільного кейтерингу вважається Франція. Ще Людовик XIV організовував виїзні фуршети, не відмовляючись від них навіть під час військових дій, на полях битв.

Але повернемося в сьогодення: сьогодні весільний кейтеринг набуває просто карколомну популярність, адже саме такий підхід до організації харчування допоможе втілити всі гастрономічні бажання і задовольнити вподобання кожного гостя.

Види кейтерингу на весілля

Свадебный кейтеринг

А тепер розглянемо докладніше, які ж види проведення виїзних весільних заходів може запропонувати весільний кейтеринг:

Залежно від концепції вашого свята, кейтеринг можна організувати, як:

 • банкет
 • фуршет
 • пікнік / барбекю
 • коктейль
 • салат-бар
 • кенді-бар

Весільний банкет - повний стіл з великою кількістю закусок і різноманітних страв. Білосніжні скатертини, дорогий посуд, витончені столові прибори, дзвінке скло під напої - це все вже засерверовано під кожного гостя на столах. Гості їдять сидячи кожен за своїм місцем, всі страви вже стоять на столі і оновлюються в міру необхідності. Офіціанти працюють в обнос, а також пропонують і розливають гостям різні алкогольні і прохолодні напої.

Весільний фуршет - набирає останнім часом популярність такий вид обслуговування. Дуже зручний, коли у вас багато гостей. Використовують високі столи. Пропонується велика кількість різноманітних закусок. Гості їдять стоячи і можуть розкуто пересуватися, спілкуватися один з одним, слухати музику і спостерігати за музикантами, провідними і брати активну участь у святкуванні. За фуршетними лініями і по всій локації присутні офіціанти, які обслуговують гостей.

Весільний пікнік (Барбекю) - думаємо цей формат відомий всім з дитинства. Свято на свіжому повітрі, неформальна обстановка. Ідеально для невеликої молодіжної компанії. М'ясо, риба, овочі готуються на відкритому вогні, підсмажений свіжий хліб, аромат і насолода природою! А якщо врахувати, що присутнє професійне обслуговування, то задоволення тільки подвоюється.

Весільний коктейль - не використовують столи, офіціанти пропонують легкі закуски і напої гостям. Такий вид обслуговування дуже зручний перед основним банкетом, коли гості вже злегка зголодніли.

Весільний салат-бар - суть видно вже в назві. Суші-бар, бар з морепродуктами, велика кількість овочів і фруктів, що дуже модно і популярно в наш час, коли багато хто вибирає для себе правильне харчування.

Весільний кенді-бар - вважають за краще любителі солодкого. Різновид фуршету, на якому представлено безліч десертів і солодких напоїв.

Як вибрати компанію для проведення весільного кейтерингу

Свадебный кейтеринг

І так, ви визначилися з формою свята і вже бачите, як буде проходити ваше торжество. Ви вибрали вподобане місце проведення і вам залишається тільки знайти правильну кейтерингову компанію.
До речі, кейтерингові компанії можуть Вам підказати і порадити найкраще місце проведення весільного кейтерингу, якщо ви все-таки сумніваєтеся в своєму виборі або не врахували всі нюанси. Професійні менеджери весільного кейтерингу зазвичай заздалегідь виїжджають на обрану Замовником локацію і разом з ним на місці промовляють всі нюанси проведення торжества:

 • найбільш зручний формат проведення торжества (банкет, фуршет, барбекю) час початку і закінчення заходу;
 • коли будуть перші гості, організований чи загальний трансфер або гості будуть з'їжджатися малими групами;
 • де буде знаходитися велкам-зона і які закуски і напої передбачені на ній;
 • весільна церемонія де, коли і на чому (щоб гостям було зручно сидіти, їх не сліпило сонце і було добре видно і чутно молодих);
 • орієнтовна кількість гостей і їх розсадження, де буде знаходитися президія молодих;
 • стиль проведення весілля, оформлення залу, столів, арок і іншого простору.

А також багато інших нюансів, які повинні бути продумані заздалегідь, щоб весільний захід проходив плавно і душевно.

Організація весілля в Києві

При виборі кейтерингової компанії-партнера слід звернути увагу на наступні чинники:

 • менеджер компанії завжди на зв'язку, оперативно і охоче відповідає на всі питання, а також дає професійні поради зі свого боку, тому що швидше за все, має набагато більше досвіду в проведенні кейтерингу на весілля та інших заходів;
 • висока репутація кейтерингової компанії, яка говорить сама за себе (позитивні незалежні відгуки про компанію в інтернеті, прозорий сайт компанії з контактними даними і цінами, солідний досвід компанії в проведенні необхідних Вам заходів і т.п.);
 • гнучкість компанії в процесі спілкування і комплексність у наданні кейтерингу на весілля (тобто компанія чує Замовника і йде до нього на зустріч при виникненні різного роду нюансів (оренда доп. меблів, тентів від дощу, м'яких крісел-мішків, світлових декорацій, весільних арок, посуду під напої замовника, проведення дегустації за бажанням замовника, широкий асортимент світових кухонь і т.п.);
 • допомога в оперативному вирішенні питань, що виникли в процесі проведення весільного кейтерингу (забули весільний рушник, вази під квіти від гостей, закінчилися віскі або Кола для гостей надані Замовником, немає лопатки під весільний торт від кондитера і т.п.);
 • вселяє довіру на попередній зустрічі на локації, відчувається професіоналізм і бажання зробити Ваше свято по-справжньому незабутнім.

Тепер, коли ви вибрали саме тих професіоналів, яким ви можете довіритися, вважайте, що головне «завдання» весільного кейтерингу ви вирішили.

Навіть не сумнівайтеся, кейтеринг на весілля в Києві - це правильний вибір, високий європейський рівень і вільний політ фантазії в організації одного з найщасливіших днів вашого життя!

Свадебный кейтеринг

 

Скачать прайс-лист