Кейтеринг Коктейль

Коктейль - невимушений формат світського заходу

Коктейль - це різновид фуршету, який, по етикету, проводиться ввечері, передбачає напівофіційний дрес-код або одяг в стилі кежуал і характеризується тим, що напоїв тут приділяється більше уваги, ніж їжі. Як додаток до численних і різноманітних коктейлів на вечірці гостям пропонують тільки легкі закуски, які підкреслили б і доповнили смак напоїв. Зазвичай це різноманітні нарізки, фрукти, десерти і міні-бутерброди, канапе.

Чому зараз стає все більш популярним формат вечірКоктейльки з коктейлями? Перелічимо основні плюси Коктейлю:

- Можливість організувати вечір коктейль як в спеціальних закладах, так і кейтеринг в офісні центри, гіпермаркети або провести його на відкритому повітрі;

- Можливість пригостити велику кількість гостей на маленькій території, з причини відсутності на такому заході столів для їжі (гості п'ють коктейлі стоячи);

- Запрошені учасники Коктейлю можуть вільно переміщатися по залу. Це - ідеальний формат для презентацій і виставок;

- Невимушено, легка атмосфера в спілкуванні гостей;

- Оригінальні закуски у вигляді химерних рулетиків, тарталеток і канапе;

- Великий асортимент напоїв і найрізноманітніші за рецептурою коктейлі, які містять алкоголь, так і безалкогольні;

- На коктейль-вечірці немає необхідності використовувати столові меблі, багато посуду, що економить час на прибирання після закінчення заходу.

Час проведення Коктейлю як правило не перевищує 2-3 години. Відрізняють заходи в цьому форматі двох видів:

- Діловий коктейль;
- Коктейльна вечірка.

Київська компанія «ОкКейтерінг» організує для вас коктейльну вечірку:

- розраховану на будь-яку кількість гостей,
- присвячену різноманітним подіям,
- в будь-який час,
- в будь-якій точці Києва і Київської області.

Наша команда має в власні мобільні барні стійки, які можна оперативно встановити в місці проведення коктейль-вечірки. Крім того, у нас працюють досвідчені і вправні бармени, є спеціальний посуд та інший інвентар для виготовлення коктейлів.

КоктейльТепер розглянемо більш детально всі етапи підготовки до вечірки Коктейль.

Коктейль — це чудовий варіант для проведення вечері в форматі афтерпаті або вечері на презентації, виставці або іншому заході. Під час заходу ваші гості можуть легко спілкуватися в невимушеній атмосфері, а наші офіціанти будуть розносити каву, чай та інші напої. Меню коктейлю зазвичай складається з гарячих і холодних закусок, солодощів і фруктів.

Відмінність коктейлів від інших заходів

Головна відмінність від інших подібних заходів — це формат і розмір страв. Кожна страва виконана в мініатюрному вигляді з розрахунку на один укус. На заході в форматі коктейль не прийнято подавати столові прилади. Замість вилок, ложок і ножів використовуються шпажки, кожна з яких — справжній кулінарний шедевр. Тривалість будь-якого коктейлю, як правило, не більше 2 годин, хоча нам доводилося обслуговувати і більш довгі заходи в стилі Коктейль.

Організація і проведення коктейлів

Може здатися, що організувати коктейль в Києві нескладно і з цим може впорається будь-який бажаючий, проте це досить складна робота і вимагає великих витрат часу і уважного опрацювання всіх нюансів. Саме тому краще цю роботу доручити професіоналам, наприклад кейтеринговій компанії «Ок Кейтеринг». Поклавшись на нас, ви зможете бути спокійними та впевненими в тому, що ваш захід в надійних руках і все буде виконано на найвищому рівні.

Кейтеринг Коктейль

Ми можемо гарантувати найвищу якість продуктів, персональний підхід до нашого клієнта, якісне обслуговування і екстравагантне оформлення страв, які ви можете обрати самостійно. Ми детально продумаємо кожну дрібницю — від правильного розташування столів до прикрашання зали. Наші професійні кухарі з радістю розроблять для вас навіть найскладніше меню. За останні кілька років набирає популярності проведення заходів в стилі Коктейль, тому у нас величезний досвід проведення коктейлів в Києві та за його межами.