Коктейль

Коктейль

Коктейль — це чудовий варіант для проведення вечері в форматі афтерпаті або вечері на презентації, виставці або іншому заході. Під час заходу ваші гості можуть легко спілкуватися в невимушеній атмосфері, а наші офіціанти будуть розносити каву, чай та інші напої. Меню коктейлю зазвичай складається з гарячих і холодних закусок, солодощів і фруктів.

Відмінність коктейлів від інших заходів

Головна відмінність від інших подібних заходів — це формат і розмір страв. Кожна страва виконана в мініатюрному вигляді з розрахунку на один укус. На заході в форматі коктейль не прийнято подавати столові прилади. Замість вилок, ложок і ножів використовуються шпажки, кожна з яких — справжній кулінарний шедевр. Тривалість будь-якого коктейлю, як правило, не більше 2 годин, хоча нам доводилося обслуговувати і більш довгі заходи в стилі Коктейль.

Організація і проведення коктейлів

Може здатися, що організувати коктейль в Києві нескладно і з цим може впорається будь-який бажаючий, проте це досить складна робота і вимагає великих витрат часу і уважного опрацювання всіх нюансів. Саме тому краще цю роботу доручити професіоналам, наприклад кейтеринговій компанії «Ок Кейтеринг». Поклавшись на нас, ви зможете бути спокійними та впевненими в тому, що ваш захід в надійних руках і все буде виконано на найвищому рівні.

Кейтеринг Коктейль

Ми можемо гарантувати найвищу якість продуктів, персональний підхід до нашого клієнта, якісне обслуговування і екстравагантне оформлення страв, які ви можете обрати самостійно. Ми детально продумаємо кожну дрібницю — від правильного розташування столів до прикрашання зали. Наші професійні кухарі з радістю розроблять для вас навіть найскладніше меню. За останні кілька років набирає популярності проведення заходів в стилі Коктейль, тому у нас величезний досвід проведення коктейлів в Києві та за його межами.