Організація гриль барбекю

Пікнік в форматі гриль барбекю - що це?

Це обов'язково - свіже повітря, прекрасна компанія, активні ігри, приємна музика і, головна родзинка, піч-барбекю або гриль барбекю, завдяки якій запікаються на вугіллі м'ясо, ковбаска, овочі і гриби. Тому обов'язковий акцент барбекю кейтеринг - приємні аромати свіжоприготованої на вугіллі їжі.

Такий формат сімейних, дружніх або корпоративних пікніків, як гриль барбекю - вже багато років користується величезною популярністю в США і країнах Європи. Зараз він стає все більш затребуваним і в Україні, так як це відмінний варіант відпочинку на вихідних для зайнятих ділових людей або студентів, однаково корисний, приємний і цікавий для гостей різного віку і фінансових можливостей. Барбекю підходить як для невеликого сімейного кола гостей, так і для проведення масштабних корпоративів або заходів по тімбілдінгу для великих компаній. Особливо кейтеринг на природі сподобається жителям великих міст, де не у кожного є можливість організувати приготування їжі у власному саду, а щоденне перебування в «кам'яних джунглях» викликає бажання, хоча б години відпочинку провести в єднанні з природою в естетично-привабливій, мальовничій місцевості, в лісі, парку,біля озера.

Якщо організувати кейтеринг на природі для Барбекюневеликої кількості учасників, поруч з будинком, не складе великих труднощів, то для більш масштабних подій було б раціонально звернутися за допомогою до фахівців. Так як, організовуючи такий кейтеринг своїми силами є ризик чогось не передбачити, забути або заплутатися у великій кількості відповідальних за різні організаційні моменти (вибір місця, часу проведення, покупка якісних продуктів, приготування їжі, музичний супровід, транспорт, розважальна програма, прибирання території після закінчення свята і т.д.). Пропонуємо для вашого активного відпочинку у веселій компанії організувати барбекю гриль кейтеринг справжніми фахівцями і справжніми фанатами своєї справи, компанією «ОкКейтерінг»!

Для проведення вечірки-барбекю важливі такі моменти, як:

- Вибір красивої локації для проведення заходу, з урахуванням уподобань гостей їх кількості, віку і т.д.);

- Організація якісного музичного супроводу, що є важливим, і не таким вже простим завданням, в умовах, віддалених від населених пунктів і джерел електричного струму;

- Організація розважальної програми: ігри на відкритому повітрі або на воді, квести, спортивні змагання, розваги для дітей і багато іншого)

- Розробка меню, замовлення продуктів і приготування їжі на печі-барбекю.

Організація пікніка та барбекю

БарбекюБарбекю — відмінний варіант для пікніка на природі або відпочинку на дачі. В ідеалі такий захід можна провести в місці з чистим повітрям і чудовими пейзажами. Влаштувати барбекю можна в будь-який час року, але більше за все такий відпочинок підійде для теплого сезону. Кращий варіант — довірити підготовку такого заходу фахівцям, щоб не витрачати час на закупівлю продуктів, вибір місця, доставку звукової, проекційної та світлової апаратури та ін.

Навіщо замовляти послуги кейтерингу?

Організація барбекю в Києві допоможе вам уникнути клопотів, пов'язаних з організацією барбекю. Меню для барбекю на природі буде складено командою першокласних фахівців. Місце проведення буде оформлено належним чином, відповідно до побажань клієнта. Приготуванням барбекю, закусок і напоїв займуться досвідчені кухарі, а професійні дизайнери створять неповторну святкову атмосферу на місці проведення пікніка. Барбекю кейтеринг дозволить вам насолоджуватися довгоочікуваним відпочинком на пікніку.

Послуги кейтерингу включають:

  • підбір місця проведення заходу
  • доставка обладнання
  • дизайнерське оформлення місця для пікніка
  • приготування страв
  • обслуговування гостей.

Переваги кейтерингу барбекю

Організація барбекю Київ значно полегшить вам підготовку заходу, взявши на себе опрацювання всіх деталей. Гості, бе зсумніву, залишаться задоволені смаком страв і оригінальним оформленням місця. Компанія створить максимально комфортні умови, які влаштують усіх присутніх. Працівники кейтерингу подбають про встановлення парасольок і тентів, доставку обладнання для барбекю, вибір кращих продуктів і прикрас для свята. Меню і вартість послуг обговорюються індивідуально з кожним замовником.

Барбекю

 

Скачать прайс-лист