Організація фуршету

Чому саме фуршет?

Організація фуршету для різноманітних свят або заходів - це актуально, просто і красиво. Гості святкування, відвідувачі корпоративу, учасники різних подій не зобов'язані сидіти протягом тривалого застілля.

Кожен може спробувати страви, не переїду при цьому, і поспілкуватися з усіма оточуючими, а не тільки з тими, хто сів поруч.Кейтеринг фуршетикористуються попитом не тільки у маленьких компаній, але і у фірм з великою кількістю працівників.Фуршет

Замовити виїзний фуршет найкраще у співробітників «Ок! Кейтеринг». Чому? Читайте далі.

Чи варто замовляти організацію фуршету?

Все залежить від ваших потреб. Скажіть, чи підходить вам вільне спілкування гостей на перерві або після закінчення заходу за чашкою кави з красивим і смачним десертом, або закусками і алкоголем? Якщо відповідь «так», тоді вам потрібно замовити фуршет.

До речі, існують різні види фуршетів. Це може бути як сам фуршет, так і шведський стіл, чи коктейль-фуршет. Можливо, вам важко вибрати та зрозуміти, що ж потрібно на кожному конкретному заході? В такому випадку відповідальні працівники компанії кейтерингу консультують вас заздалегідь. Такі фірми порадять вам найбільш підходяще меню, оформлення страв, подачу, присутність елементів декору.

Однією із значущих переваг фуршету є свобода вибору. Кожен гість може вибрати те, що більше припаде до смаку, спробувавши кілька страв. Наприклад, у нас в «Ок! Кейтеринг» вам можуть запропонувати стандартне, дитяче, вегетаріанське і інші види меню. Ми впевнені в компетентності нашого кухаря, який працює і над смаковими якостями, і над креативним видом страв. Тому, користуючись послугами нашої компанії, замовники ніколи не скажуть, що їх фуршет стандартний, або такий же як у конкурентів або партнерів.

Тонкощі організації фуршетів. Як відбувається обслуговування фуршетів?

У самому звичному для нас розумінні, під час фуршету виїзного повинно бути накрито великий стіл, або маленькі столики. На ньому (або на них) розташовується скатертина, можливо присутній якийсь декор. Стіл оточують люди, які пригощаються стравами стоячи. Столи прикрашаються дизайнерами, проводиться розстановка келихів і приладів. Для економії місця в хід йдуть багатоярусні тарілки. Використаний посуд можна помістити на спеціально відведений столик.

Напрошується питання - якщо все так просто, можна замовити страви в будь-якому місці і не переживати? Однак, все не зовсім так, адже фуршет кейтеринг - це смачні, а часто і корисні страви, оригінальне оформлення і подача, дотримання тематики заходу, професійна сервіровка.

Для того, щоб провести самостійноорганізацію фуршету в Києвіпотрібнобагато знатиівміти. Давайте перевіримо. Напевно, ви не знали такий факт про фуршетах: серед великої кількості страв на ньому відсутні супи і гарячі страви. Але і це не все. Підготовка до виїзного фуршету, обслуговування фуршету - справа не одного дня, адже потрібно врахувати безліч нюансів, передбачити форс-мажорні обставини, а також організувати запас продуктів і напоїв заздалегідь.

Важливим є розміщення їжі і напоїв в такому порядку, щоб гості без труднощів змогли дотягнутися і взяти сендвіч або коктейль. Можливо ви помічали, що, коли фуршет організовано не якісно, на столах можуть лишатися порожні тарілки і стакани, які ніхто не поспішатиме прибрати. У таких випадках гості залишаться незадоволеним і відчуватимуть себе некомфортно.

Ми рекомендуємо замовляти кейтеринг тільки у професіоналів, тих, у кого є портфоліо робіт, хто може надати вам консультацію і гарантувати хороший результат. Компанія «Ок! Кейтеринг» зібрала кращих фахівців: кухарів, офіціантів, дизайнера та інших професіоналів. Більш того: у нас є великий арсенал меблів, устаткування та різного декору для приміщень. Серед наших послуг є і оренда всього вищезгаданого.

Які страви пропонуються при оформленні замовлення фуршету?

ФуршетНасправді асортимент дуже великий. Акцент робиться на легких стравах, закусках. Найчастіше замовники віддають перевагу салатам, сирній нарізці, сендвічам, а також фруктам і різним напоям. Порції компактні, щоб гості могли ситно перекусити, дегустуючи кілька страв. Меню складається заздалегідь, що дозволяє уникнути непорозумінь на самому заході. У разі необхідності можна дозамовити страви і напої з меню, це робиться за окрему плату. Ви можете скласти список того, що обов'язково повинно бути на фуршеті, а також список заборонених до використання інгредієнтів.

В «Ок! Кейтеринг» завжди знають, як зробити краще для клієнта. Ми намагаємося врахувати абсолютно всі дрібниці при підготовці і проведенні кейтерингу. Ви можете замовити фуршет в місті Київ у нас, і забути про багато нюансів, наприклад, про наповнений бесідами перекус гостей.

Чому важливим є декорування в організації виїзних фуршетів?

Тому що звична подача викликати у гостей нудьгу. У наш час потрібно вміти здивувати, зацікавити і утримати увагу. Оригінальне оформлення допомагає досягтицієї мети. Апетитний вигляд страв, красиві столи зі свічками, або іншим цікавим декором, однозначно сподобаються вашим відвідувачам.

Професіонали «Ок! Кейтеринг» вміють створювати відмінні фуршети на замовлення. Ми педантично ставимося до вибору серветок, посуду, аксесуарів. Тому організація вашого фуршету буде в надійних і досвідчених руках.

Не бійтеся задавати питання співробітникам кейтерингових компаній, ми розуміємо, що ваш захід має пройти на найвищому рівні. Для зручності клієнтів підготовленопрайс-листа, в портфоліо розміщені приклади оформлення фуршетів на різних івентах. Рекомендуємо врахувати всі важливі моменти заздалегідь, щоб наші співробітники змогли добре підготуватися, замовити свіжі продукти. Адже в «Ок! Кейтеринг» на кожен окремий фуршет закуповуються інгредієнти тільки у надійних постачальників.

І пам'ятайте важливий момент: коли ви дуже зайняті або боїтеся, що в якийсь момент щось може піти не так, - звертайтеся до фахівців. Це стосується будь-якої сфери життя. Адже всього знати і вміти - неможливо, в той час як фахівці знають всі нюанси в своїй сфері.

Фуршет

 

Скачать прайс-лист