Гала-вечеряГала вечеря

Гала вечеря: сучасний формат інтелігентного відпочинку або ділового корпоративу.

На території нашої країни формат свят гала-вечерю (або - гала-вечір) - ще недостатньо поширений. Не всі знають, чим ці види проведення святкування відрізняється від інших і взагалі - що входить в ці поняття?

Даний формат вечірки часто виступає як завершальний, урочистий етап в проведенні різного роду конференцій, семінарів, форумів чи масштабних презентацій.

Якщо провести аналогію гала-вечері з гала-концертом, то клієнтам і гостям буде легше уявити собі цей вид заходу. Отже, гала-концерт на увазі виступ великої кількості учасників. Їхні номери, як правило, розділені на наскільки окремих частин (блоків). Так само і з гала-вечерею, але різниця в тому, що між виступами запрошених артистів звучать підсумкові мови, нагородження учасників заходу, побажання ділових партнерів і т.п.

Гала-вечеря не є «відривною» вечіркою з атмосферою нестримних веселощів, танцями і конкурсами. Швидше за все цей вечір доречно назвати стриманим, інтелігентним відпочинком, на якому гості повинні розслабитися і отримати естетичну насолоду. Тому при виборі музики слід віддати перевагу живому виконанню класичної музики, джазу, виступу артистів естради. Відповідно до цього стилю підібрати і оформлення, меблі, освітлення, посуд і обслуговування. Тут не може бути недоліків.

Таким чином, гала вечір - це складний і відповідальний захід, який вимагає ретельного, відповідального планування. Організація гала вечері повинна відбуватися на найвищому рівні. Тому мудрим і далекоглядним рішенням буде довірити обслуговування такого вечора команді професіоналів.

Організація гала вечері від «ОкКейтерінг»

Київська кейтерінгова компанія «ОкКейтерінг спеціалізується на бездоганному проведенні різного роду виїздних заходів. Організація гала вечері - одне з нових, а тому - найцікавіших і улюблених напрямків нашої діяльності. Ми маємо великий досвід в організації масштабних подій на високому рівні зробимо так, щоб ваші гості відгукувалися про цю подію виключно з позитивними емоціями і з нетерпінням чекали нових запрошень від вас. Адже створити потрібну атмосферу і завоювати хорошу репутацію - дуже важливо в сучасному суспільстві.

Гала-вечеря — це особливий, урочистий формат заходу. Виходячи з планування, кількості гостей, типу сервірування та виду обслуговування гала-вечеря значно відрізняється від таких заходів, як кава-брейк, банкет або коктейль. Для гала-вечері столи сервіруються найдорожчим посудом і кришталем, вишуканими стравами і дорогими сортами вин та алкоголю, а обслуговують захід тільки офіціанти з великим досвідом роботи в найдорожчих ресторанах. Оригінальна і продумана демонстрація кулінарних творінь і найретельнішим чином продуманий індивідуально стиль прикршання столу і елементів декору підкреслить важливість і урочистість гала-вечері.

Гала-вечеря унікальний формат заходу

Ми пропонуємо оцінити всі переваги організації заходу в стилі гала-вечеря. Наші кухарі розроблять індивідуальне меню, яке перевершить всі ваші очікування. Беручи до уваги смакові переваги і узгоджений бюджет, ми зможемо запропонувати традиційні страви високої кухні або створити щось нове, ексклюзивно для вашого заходу.

Покладіться на нас

Наші організатори, декоратори і дизайнери підберуть індивідуально для вас з великої кількості різноманітних варіантів сервірування столу і оформлення зали. З урахуванням Ваших вимог, зможуть реалізувати унікальний стиль і урочистість вашого заходу.

Гала вечеря