Гала-вечеря

Гала-вечеря

Гала-вечеря — це особливий, урочистий формат заходу. Виходячи з планування, кількості гостей, типу сервірування та виду обслуговування гала-вечеря значно відрізняється від таких заходів, як кава-брейк, банкет або коктейль. Для гала-вечері столи сервіруються найдорожчим посудом і кришталем, вишуканими стравами і дорогими сортами вин та алкоголю, а обслуговують захід тільки офіціанти з великим досвідом роботи в найдорожчих ресторанах. Оригінальна і продумана демонстрація кулінарних творінь і найретельнішим чином продуманий індивідуально стиль прикршання столу і елементів декору підкреслить важливість і урочистість гала-вечері.

Гала-вечеря унікальний формат заходу

Ми пропонуємо оцінити всі переваги організації заходу в стилі гала-вечеря. Наші кухарі розроблять індивідуальне меню, яке перевершить всі ваші очікування. Беручи до уваги смакові переваги і узгоджений бюджет, ми зможемо запропонувати традиційні страви високої кухні або створити щось нове, ексклюзивно для вашого заходу.

Покладіться на нас

Наші організатори, декоратори і дизайнери підберуть індивідуально для вас з великої кількості різноманітних варіантів сервірування столу і оформлення зали. З урахуванням Ваших вимог, зможуть реалізувати унікальний стиль і урочистість вашого заходу.