Організація банкетів

Як провести організацію банкетів в Києві?

Перш за все ви повинні знати, що банкетом є святкування або захід, розрахований на значну кількість запрошених. Банкет передбачає наявність різних смачних страв. Також це завжди подія, для якої є нагода. Будь то корпоратив до Нового Року, ретельно організоване весілля, святкування дня народження або інше торжество.

Обслуговування банкетів і прийомів - завдання не з простих. Потрібно продумати все настільки ретельно, щоб кожен запрошений залишився задоволеним, навіть у випадку, коли гостей більше тисячі. Впоратися з таким завданням вам допоможуть кейтерингові компанії, наприклад «Ок! Кейтеринг».

Замовляючи виїзне обслуговування банкетів у нас, ви отримуєте відмінний сервіс, якісне, смачне і ситне меню, сервіровку і оформлення свята. Ми допоможемо створити приємну атмосферу, щоб після закінчення святкування ваші гості пішли в чудовому настрої, а захід став незабутнім.

Важливо з відповідальністю поставитися до вибору місця святкування. Для того, щоб організувати подію максимально якісно, слід почати підготовку заздалегідь, так ми зможемо спланувати святкування разом. Якщо заплановано банкет на природі, актуальним стане питання використання і підключення техніки, електрики, доставки води і т.п.

Організація банкетів професіоналами Банкет

Замовники недаремно довіряють свої свята нам, адже в «Ок! Кейтеринг» все на вищому рівні:
- Над створенням страв для вашого банкету працюють професійні кухарі.
- Елементи декору створюються креативними дизайнерами.
- Ввічливі і охайні офіціанти обслуговують гостей на вашому святі.

Пропонуємозамовити банкет в місті Києві у нас и тодівінзможепретендувати на звання «кращий із кращих банкетів»!

Готуватися до майбутнього банкету слід поетапно. Спочатку вибирають для застілля підходяще місце або заклад. Замовники часто опитують близьких і друзів, збирають відгуки про заклади, щоб уникнути отримання негативного досвіду.
Потім клієнти приходять до нас, і разом ми утверджуємо меню (вегетаріанське, дитяче, стандартне). На цьому етапі ви пропонуєте своє бачення святкування, вказуєте нюанси, наявність алергії і переваги гостей. Ми відповідально ставимося до того, щоб приготувати саме ті страви, які вважають за краще клієнти. Навіть якщо буде потрібно надати на вибір кількох варіантів одного і того ж страви. Також важливо приділити увагу напоям на банкеті, враховуючи смаки всіх гостей.

Наступним етапом підготовки є обговорення з дизайнером декору і оформлення місця проведення банкету. Безпосередньо перед заходом ми замовляємо найсвіжіші продукти, готуємо страви з меню, доставляємо все необхідне і обслуговуємо гостей. Такий виїзний банкет залишить найприємніші спогади і відгуки гостей.

Доручаючи організацію банкетів в Києві професіоналам, ви збережете свій час і сили, оскільки за метушнею підготовки буває складно приділити увагу своїм гостям або винуватцям святкування. Фахівці «Ок! Кейтеринг» знімають з вас тягар турбот, адже все необхідне для проведення банкетів у нас вже є. Наприклад, в меню можуть бути присутні як легкі, так і ситні страви. Ми можемо приготувати щось екзотичне, комбінувати оригінальні компоненти, експериментувати. Також вам не потрібно буде окремо шукати обслуговуючий персонал, адже він у нас вже є!

Нюанси кейтерингу банкету

БанкетВиїзний банкет передбачає розміщення гостей за одним великим столом або столами. Весь стіл повинно бути заповнено стравами і напоями, але важливо дотримуватися певної концепції в оформленні, для зручності гостей і естетичності. Важливо також приділити увагу подачі страв і сервіруванню столів.

На ваш вибір може бути організовано меню зі страв української, європейської або будь-якої іншої кухні. 
Чи є різниця між банкетом і, наприклад, фуршетом? Для банкету кейтеринг буде більш масштабним. Гості там їдять, не поспішаючи. По суті, застілля може тривати цілий вечір. Вибір страв значно більший. Їх можуть виносити по черзі в індивідуальному порядку або відразу розмістити на столах. У меню включені холодні і гарячі закуски і страви, салати, а також різні доповнення. В кінці святкування гості насолоджуються десертами з кавою або чаєм.
Серед місць, які обирають замовники, бувають традиційні банкетні зали закладів громадського харчування, яхти або будь-яке інше судно, острови, дахи будинків з гарнимвидом на місто, парк або ліс.

Пам'ятайте, що послуга виїзних банкетів в Києві включає в себе не тільки вартість безпосередньо страв і напоїв. Сюди також входить оплата роботи обслуговуючого персоналу, обладнання, транспортні витрати і так далі.

Чому варто замовити банкет саме у нас?

Кейтерінгова компанія «Ок! Кейтеринг» відповідає за якість своїх послуг і продуктів на банкеті, а також за кваліфікацію співробітників. Ми бережемо свою репутацією і довіру кожного клієнта. 

Створити свято для великої аудиторії не складно для наших фахівців, оскільки ми неодноразово працювали на заходах великих компаній. А досвід у ресторанному бізнесі дає нашим співробітникам уявлення про те, який банкет, фуршет, кава-брейк потрібен саме вам.

Ми не женемося за високими цінами, а дотримуємося оптимального співвідношення для клієнта ціни і якості послуг. Оскільки найчастіше «Ок! Кейтеринг» обслуговує святкування комплексно, ми маємо необхідний посуд і техніку, а також кваліфікований персонал. 
Наші співробітники звикли до ретельного планування, але, якщо так трапилося, що замовнику необхідно організувати святкування вже найближчим часом, ми завжди готові допомогти! 
Замовивши банкет у нас, ви отримаєте дуже смачні страви в оригінальному виконанні. Звичайний банкет стане для вас і гостей тематичної вечіркою.

«Ок! Кейтеринг» організовує банкети на ювілеї, випускні вечори, сімейні свята. Незалежно від місця проведення святкування і кількості гостей на ньому, ми із задоволенням вирішимо будь-які поставлені завдання.

Довіряючи співробітникам «Ок! Кейтеринг» організацію вашого заходу, ви отримуєте відмінний сервіс, індивідуальне обслуговування кожного гостя і незабутнє свято. Щоб почати співпрацю з нашою компанією ви можете домовитися про зустріч з менеджером за телефоном, або залишити заявку на сайті. 

Наші професіонали знають, як зберегти кожну вашу вільну хвилину, як підготувати і провести свято на висоті. Не відмовляйте собі в задоволенні організувати банкет вашої мрії!
 

Банкет

 

Скачать прайс-лист