Проведення кава-брейків

Наскільки потрібна організація кава-брейків? Давайте подумаємо разом. Припустимо, ви проводите захід на 20 гостей або ж глобальний форум на 500 осіб. В такому випадку ви не можете цілий день постачати людей інформацією, адже кожному потрібна перерва.

Кава-брейки в подібних заходах дуже важливі. Вони дозволяють підзарядитися, випивши чашечку кави, поспілкуватися з іншими учасниками та обмінятися інформацією. Деяким кава-брейки дозволяють отримати, в неформальній обстановці, фідбек на свій виступ, кому-то надають сміливості для постановки даного питання, а хтось і зовсім знаходить потенційних партнерів або клієнтів.

Процес організації кава брейків кава-брейк

Як ви вже зрозуміли, кава-брейки дозволяють людям поліпшити навички комунікації. Але це далеко не все. Іншими словами кава-брейк - це перерва тривалістю від 20 до 40 хвилин. В основному, він припускає наявність кави, чаю і різних солодощів, а також канапе.

Але це тільки на словах все просто, насправді для організації кава-брейків потрібно врахувати не тільки меню, але і оформлення. Заздалегідь обговорюється посуд, серветки, сервірування. Найчастіше кава-брейки обслуговує офіціант.

Якщо захід розраховано на велику кількість людей, краще щоб офіціантів було декілька. Щоб уникнути утворення черг до каво- машини або термо-поту, обслуговуючий персонал може прискорити процес приготування кави та чаю. До речі - це може і убезпечити гостей від проливання гарячої води. Під час приготування напоїв учасники можуть поговорити або поїсти.

Якщо учасники розміщуються стоячи за невеликими столиками, офіціанти прибирають порожні тарілки і чашки, тому всім вистачає і вільного місця, і можна взяти собі ще щось.

Для тих, хто вирішив замовити кава-брейк, рекомендуємо перед приходом в кейтерингову компанію вирішити, яке меню ви б хотіли. Можливо, у вас захід, де будуть присутні вегетаріанці. Або є учасники, які мають алергію на якийсь продукт. Це важливо.
У компанії «Ок! Кейтеринг» уважно прислухаються до клієнтів. Проводячи кава брейки в Києві наші співробітники вже мають достатньо досвіду, тому можуть порадити замовникам, як організувати все найкраще. Однак, для організації події на вищому рівні, потрібно володіти детальною інформацією. Враховується напрямок діяльності компанії або тематика івенту, його час, місце і формат.

При складанні меню ми намагаємося здивувати клієнтів. Всі наші страви гарно оформлені, смачні і корисні. Для їх приготування використовуються найсвіжіші продукти, які не зберігаються довго, а замовляються безпосередньо перед заходом у перевірених постачальників.

Наші кухарі готують десерти - справжні кондитерські шедеври. А також подають сендвічі з будь-якими начинками, випічку, роблять оригінальну фруктову і сирну нарізки. Для приготування гарячих напоїв ми використовуємо тільки якісну каву і чай. Чаї можуть бути різних видів, щоб гості обрали той, що їм більше до смаку.

Чому варто замовити кава брейк?

По-перше, ваші гості будуть задоволені добре організованою перервою. По-друге, організація кави-брейка професіоналами допомагає вам економити час, берегти нерви й поліпшити свій імідж. 
Замовляючи кейтеринг для організації кава-брейків, ви отримуєте: надзвичайно високий рівень обслуговування, індивідуальне планування, різноманітне і креативне меню з закусками і десертами, вдало підібраний декор, відмінну і комфортну для всіх атмосферу, хороші ціни, врахування всіх ваших побажань. 

Сервіровка, персонал і цінова політика

Кава-брейкОрганізовуючи кава-брейк, ми враховуємо і сервіровку столів. Гості заходу повинні бути зачаровані, виходячи із залу і відчуваючи в повітрі приємний аромат хорошої кави. Для сервіровки ми використовуємо живі квіти, серветки різної форми і відтінків, столові прилади, які вписуються в загальну концепцію оформлення. Щоб настрій ваших гостей був відмінним, ми намагаємося приділити пильну увагу сервіровці.

Якщо ж говорити про підбір персоналу для обслуговування кава-брейку: ми набираємо тільки досвідчених людей з повним набором навичок. Також, наша компанія намагається постійно вивчати щось нове, розвиватися, проводити тренінги для своїх співробітників. Наші професіонали знають всі важливі нюанси організації різноманітних заходів, враховуючи поведінку, мову і зовнішній вигляд співробітників. Всі організатори заходу працюють виключно в гарному настрої!

Що стосується цінової політики, то у нас вона суто індивідуальна. Як відомо, в таких речах не буває універсальності. Коли працівники «Ок! Кейтеринг» вже обговорили з замовником меню, прорахували кількість необхідних продуктів, напоїв, можна складати кошторис. Добре спланований кава-брейк здатний допомогти вам заощадити, а не тільки врахувати всі майбутні нюанси. Додаткові витрати можливі тільки в разі дозамовлення страв або напоїв.

Переваги кава-брейку від «Ок! Кейтеринг» 

Крім всіх вищезгаданих нюансів, ви повинні знати, що оплачуючи кава-брейк від нашої компанії, ви платите не тільки за їжу. Також у вартість послуги входить оплата роботи обслуговуючого персоналу, оренда посуду та текстилю, прибирання після заходу. Так, ми не тільки організовуємо підготовку до виїзного кейтерингу, а й проводимо його якісніше конкурентів.

Бажано звертатися в «Ок! Кейтеринг» заздалегідь, як мінімум, за кілька днів. Ми розуміємо, що ситуації бувають різні і іноді потрібно організувати захід прямо на завтра. Але для того щоб замовники та їхні гості залишилися задоволені на всі 100%, слід кава-брейк замовити якомога раніше.

Якщо ви хочете бачити на столах свою улюбленустраву, ми можемо не тільки втілити ваші побажання, але і проекспериментувати на тему різних варіацій оформлення і подачі однієї і тієї ж їжі.

Наші замовники можуть враховувати те, що у нас вони можуть взяти в оренду декор, текстиль, посуд, техніку, а також замовити фуршети, банкети та багато іншого. Ознайомитися з тонкощами інших послуг, що надаються, ви можете на нашому сайті. Для того, щоб швидше оформити замовлення, залишайте заявку на сайті або телефонуйте нашому менеджеру: ми завжди готові допомогти! «Ок! Кейтеринг» - це якісно, швидко і креативно!

Кава-брейк

 

Скачать прайс-лист