Корпоратив "Східний експрес"

Місце проведення: Приватний офіс

Дата: 18.12.20

Кількість гостей: 50

Тип заходу: Фуршет

Меню: телятина Веллінгтон з грибами в листковому тісті, лосось-гриль з соусом Тар-тар, куряча грудка під соусом Теріякі, овочі-гриль, салат Цезар з лососем і тигровими креветками, салат з печеними овочами і телятиною,  брускетти з ростбіфом,  лососем і печінковим мусом,  торт Наполеон за авторським рецептом, Панна кота з малиновим кюлі та інше.

 

                                                Кейтерінг "Східний експрес"

 

   На початку поточного року, в нашу компанію надійшло замовлення кейтерингу в стилі «Східний експрес». Це відразу здалося нам дуже цікавим і незвичайним у плані реалізації заходу. Адже «Східний експрес» - це вже символ розкоші, влади, інтриг і розслідувань.

   Перші асоціації з даної тематики: середньовічний потяг класу «Люкс» і всесвітньо відомий детективний роман англійської письменниці Агати Крісті.

   Сама по собі назва «Східний експрес» бере початок з кінця ХІХ століття, коли нею було названо перший пасажирський потяг далекого сполучення, який з'єднав, на той момент, столицю Франції - Париж і столицю Туреччини - Константинополь (нині Стамбул). Менш ніж за три доби цей потяг долав відстань більш ніж в 3000 км, що за тими мірками, вважалося дуже навіть «експрес» варіантом. Крім своєї швидкості даний пасажирський потяг відрізнявся своєю незвичайною розкішшю і вартістю квитків, а подорожувати ним могли дозволити собі тільки найвисокопоставленіші особи: монархи, королівська знать, аристократи, політики, бізнесмени, благородні леді, зірки театру та кіно.

   Індивідуальні купе без нумерації, а з іменними табличками пасажирів, неймовірно дороге оздоблення оксамитом і велюром, двері з натурального дерева, безліч золотих орнаментів. Вишуканий вагон-ресторан з найвишуканішими делікатесами високої кухні, шик і блиск - ось, що являв собою цей потяг кінця ХІХ початку ХХ ст. Високопоставлені пасажири, в цих довгих триденних подорожах зазвичай укладали багатомільйонні угоди, вирішували питання державного значення, плели змови, закручували інтриги, вели розслідування, тобто в потязі вирувало й кипіло світське життя.

   Вивчивши тему та проаналізувавши асоціативний ряд «Східного експреса», кейтерінгом було прийнято рішення, в якості декору на фуршетній лінії використовувати атрибутику аристократичної розкоші кінця ХІХ століття, а саме: жіночі рукавички, намисто з перлів, дамські сумочки, масивні валізи з грубої шкіри, старовинні позолочені підсвічники і лампадки, вінтажні чайні сервізи, підноси в золотому і срібному кольорах, вирізки старих пожовклих газет і листів, квіти в ажурних вазах, червоний оксамит, а також зброю - пістолети та клинки тої епохи. У загальному, Замовник кейтерінгу був неймовірно вражений та задоволений отриманою картинкою і окремо відзначив глибину опрацьованого питання в плані декору.

   Що стосується поданої кухні, то тут ми теж намагалися передати статусність пасажирів потягу «Східний експрес»,  яку так охоче замовляє і сьогоднішня знать: телятина Веллінгтон з грибами в листковому тісті, лосось-гриль з соусом Тар-тар, куряча грудка під соусом Теріякі, овочі-гриль, салат Цезар з лососем і тигровими креветками, салат з печеними овочами і телятиною, Тар-тар з телятини з каперсів на тості,  брускетти з ростбіфом,  лососем і печінковим мусом,  та,  звичайно ж, на десерт торт Наполеон за авторським рецептом під ароматну каву або міцний трав'яний чай, і Панна кота з малиновим кюлі. У підсумку, гості відзначили, що обід вийшов досить ситним, неймовірно смачним, колоритним та яскравим.

   Гості заходу так само проявили фантазію і винахідливість, прийшовши на обід в неймовірно красивому і відповідному тому часу та статусу одязі: костюми, фраки, сукні, панчохи, капелюшки та циліндри, вінтажне взуття... дами з характерними тому часу зачісками, капелюшками і сумочками... джентльмени з тростинами, портсигарами, курильними трубками, кишеньковими годинниками, окулярами тощо. Все це в синергії з загальним декором додало Святу незабутнього шарму і шику!!!

   Загалом, Замовник однозначно залишився задоволений вибором і замовленням кейтерингу, що підтвердилося щедрою винагородою наших зусиль і подальшим неодноразовим замовленням нашої кейтерінгової компанії зі своєї сторони... Але це вже зовсім інша історія.

                                                   ОК Кейтерінг – з нами все буде ОК!