Корпоратив в стилі Мексиканської вечірки

Місце: приватний офіс

Дата: 29.01.21

Кількість гостей: 50

Тип заходу: Фуршет

Меню: мексиканська кухня: Буріто з яловичиною, Фахітос з телятиною і перцем Халапеньо, Кесаділья з гарбузом, Тапас з креветкою і чатні з цукіні, Енчиладос з куркою і томатним соусом, Кукурудзяний салат з квасолею, авокадо і кукурудзяними чіпсами, Чурос з карамельним соусом і багато іншого.

                                        Кейтерінг на тему Мексиканська вечірка

   Приємно, коли твої Замовники повертаються до тебе і залишаються надовго. Одним з таких улюблених клієнтів для нас стала молода компанія з неймовірно креативними, з різносторонніми поглядами співробітниками, які вважають краще за звичайне застілля, всілякі тематичні обіди і вечірки. І ось одним з чергових подібних замовлень на кейтеринг став тригодинний фуршет в стилі Мексиканської вечірки.

   Ми завжди намагаємося комплексно підходити до вирішення будь-якого завдання та надати Замовнику максимально можливий результат в рамках визначеного бюджету, і тому Мексика означає саме Мексика! А що таке мексиканська вечірка? Зануримося в історико-географічні факти. Як відомо, Мексика - це країна сонця, кактусів, сомбреро, марокасів і текіли! Строкаті яскраві костюми типу пончо, капелюхи-сомбреро, національні інструменти: гітари, марокаси, труби, барабани і багато іншого - все це є невід'ємними атрибутами будь-якого мексиканського свята. А мексиканці – це «вибухова суміш» корінних індійців і колишніх переселенців з Іспанії, а це означає гарячий імпульсивний народ, завжди спекотна Фієста, найвищий градус веселощів, пісень і танців, всілякі активні ігри під рясні ріки Текіли і Маргарити.

   Мексиканська кухня - це окрема розмова. Такос, Буріто, начос, всілякі томати, кукурудзяні і пшеничні тортільї, купа смаженого на грилі і тушкованого м'яса, квасоля, пряні трави і все це, звичайно, приправлене величезною кількістю соку лайму та перцю Чилі (Халапеньо, Поблано, Хабанера і ін). Основними напоями вважаються Текіла і Маргарита, а також всілякі алкогольні і безалкогольні коктейлі на основі величезного асортименту місцевих тропічних фруктів.

   Нашому Шеф-кухарю не вперше було готувати страви мексиканської кухні, тому Меню вечірки було дуже смачним і, звичайно ж, гострим. Ось частина з нього: Буріто з яловичиною, Фахітос з телятиною і перцем Халапеньо, Кесаділья з гарбузом, Тапас з креветкою і чатні з цукіні, Енчиладос з куркою і томатним соусом, Кукурудзяний салат з квасолею, авокадо і кукурудзяними чіпсами, на десерт - Чурос з карамельним соусом і багато іншого.

   Своє завдання, як кейтерінгова компанія в Києві, ми виконали гідно. Всі Гості були в захваті, як від кухні і сервісу, так і від декорацій фуршетного столу і простору навколо, за що окрема подяка нашому декораторові. Деякі фото з заходу Ви можете спостерігати на даній сторінці. Фото святкування з гостями, на прохання даного Замовника, ми не афішуємо, тому насолоджуємося загальною картинкою і виглядом страв.

   А для себе чи своєї компанії, Ви завжди можете замовити кейтерінг на мексиканську тематику або  інший стиль, зателефонувавши чи написавши нам свій запит через розділ Контакти. Від себе завжди гарантуємо порядність, а це значить чесні ціни та високоякійсний сервіс та смак !!!

                                            ОК Кейтеринг - з нами все буде ОК